Centre of English Studies London – kurs

Centre of English Studies London – Angielski Ogólny w terminie 12/11/2018-25/11/2018

Lokalizacja

Londyn to jedno z najbardziej kosmopolitycznych i barwnych miast świata – miejsce, w którym tradycja i nowoczesność przeplatają się we wszystkich dziedzinach życia: w sztuce, modzie, rozrywce… Na każdym kroku spotyka się tu twarze, stroje i języki z całej kuli ziemskiej, a zabytkowe budynki sąsiadują z zachwycającą współczesną architekturą. Dla osób ceniących sobie codzienne przyjemności Londyn oferuje niezliczoną liczbę kin, pubów, teatrów, restauracji oraz mnogość sklepów.

Program szkolenia

Tematyka kursu skupia się na budowaniu umiejętności efektywnej komunikacji w języku angielskim. W tym celu w ramach zajęć równomiernie rozwijane są wszystkie najważniejsze funkcje języka: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. W trakcie kursu szczególny nacisk jest kładziony na doskonalenie płynności wypowiedzi i rozumienia języka mówionego. Nieodłącznym elementem kursu są takie aktywności jak praca w grupach, dyskusje czy odgrywanie ról. Dają one studentom maksymalnie dużo okazji do wypowiedzi w języku angielskim. Lekcje prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, co sprawia, że każdy z uczestników kursu ma dużo okazji, aby w praktyce używać języka, którego się uczy.

Uzupełnieniem nauki jest organizowany przez szkołę program dodatkowy, który umożliwia dalsze doskonalenie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz zwiedzanie Wielkiej Brytanii, lokalnych tradycji i interesujących miejsc.

Zajęcia są prowadzone dla każdego poziomu zaawansowania – o przydziale do grupy decyduje test oraz rozmowa z lektorem.

Długość i termin szkolenia

 Szkolenie trwa 2 tygodnie i obejmuje 20 lub 30×45 min. zajęć tygodniowo.