Social Activity. Część IV

Jak już wcześniej wspomniałem szkoła, w której się uczyłem języka angielskiego, nie jest typową tradycyjną szkołą. Same zajęcia odbywają się dość swobodnie, a atmosfera nauki jest na tyle luźna, że można chwilami nie zauważyć, że trwa lekcja. Słowem nauka przez zabawę. Poza tym szkoła ta oferuje wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych tzw. Social Activity. W programie znajdziemy rozwijające umiejętność komunikowania się Conversation Club i  słuchania Movie Club. Ponadto szkoła organizuje wiele „zajęć”, w terenie i nie tylko, z zakresu tradycji i kultury irlandzkiej jak np. beer testing, pub night, international food night, irish dancing, sing song, walking tour i wiele innych. Doświadczenie jakie można zdobyć na tych „zajęciach” jest doprawdy bezcenne.